Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Hamdi Salihi flet para sfidës kundër Tiranës: Të bëhet futboll i drejtë!

Shkruar nga NEWSPORT
Hamdi Salihi flet para sfidës kundër Tiranës: Të bëhet

Hamdi Salihi vlerëson Skënderbeun dhe ka besim se korçarët mund të fitojnë titullin kampion, duke u bazuar te cilësitë që kanë kampionët në organikën e tyre.

“Ekipi realisht ka shumë cilësi, stërvitet shumë mirë dhe kjo më bën të besoj që ekipi do të fitojë titullin kampion. Jam i bindur se shoh stërvitjen, cilësinë e lojtarëve dhe grupin që kemi dhe kjo më ngroh. Por në futboll ka edhe fat, ka edhe rrethana të tjera, pa i mohuar edhe meritat kundërshtarëve. Në fund, vetëm një do të fitojë. E rëndësishme është që të bëhet futboll i bukur dhe i drejtë, që të kënaqen tifozët”, tha Salihi për Supersport.

Tags:

SUPERIORE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga