Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Zhvishet para verës Diletta Leotta dhe vrapon me bikini, bukuroshja italiane "ndez" fantazinë

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Zhvishet para verës Diletta Leotta dhe vrapon me bikini, bukuroshja
Diletta Leotta

Diletta Leotta vazhdon që të “tërbojë” rrjetin me formën e saj fantastike. Shpeshherë, moderatorja e njohur italiane sjell për ndjekësit e saj foto “hot”, duke “rritur” ndjeshëm temperaturat.

Të njëjtën gjë e ka bërë së fundmi, por këtë herë jo me foto.

Me anë të një video të shpërndarë në “InstaStory”, Leotta tregon që vazhdon të jetë “bombastike”. Duke vrapuar rreth pishinës dhe duke shtyrë karrocën ku ndodhet fëmija i saj, moderatorja me bikini “ndez” fantazinë e ndjekësve.

32-vjeçarja tregon që mosha është një numër, me format e saj që e tregojnë më së mirë diçka të tillë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga