Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

VIDEO/ Dron me logon e Partizanit brenda Ferma Vip, Alban Hoxha surprizon Çiljetën para finales së titullit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Dron me logon e Partizanit brenda Ferma Vip, Alban Hoxha surprizon
Alban Hoxha dhe Çiljeta

Çiljeta është surprizuar në Ferma VIP nga partneri i saj Alban Hoxha. Një parashutë në të cilën shkruhej “Partizani” fluturoi mbi “Ferma VIP”, në të dhe një dron me fotografinë e këngëtares. Ky gjest e gjeti të papërgatitur këngëtaren, e cila ka shpërthyer në lot nga emocionet dhe veshi fanellën e bashkëshortit për ta përshëndetur atë.

“Wa Partizani. Wa sa bukur. O të vdes unë o zot. O dashuri. Është foto me Albanin,” thotë këngëtarja.

Po ashtu nuk kanë munguar as shakatë nga Dijonisi, i cili e quan Albanin “pilot”. Të gjithë fermerët duartrokasin portierin për gjestin e bërë ndaj këngëtares, teksa nisin batutat mes tyre.

Kjo nuk është hera e parë që portieri i Partizanit bën gjeste dashurie ndaj partneres së tij. Pak kohë më parë, një tjetër dron erdhi për Çiljetën brenda Fermës VIP.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga