Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

‘Shpërthen’ në fushë dhe nuk kursen zemrat në Instagram, Arinaldo Rrapaj shfaqet më i dashuruar se kurrë

Shkruar nga NEWSPORT
‘Shpërthen’ në fushë dhe nuk kursen zemrat në
Arinaldo Rrapaj dhe partnerja e tij

Arinaldo Rrapaj është një nga lojtarët kyç te skuadra e Partizanit. Mesfushori me tipare sulmuese ia ka dalë të shënojë 5 gola dhe të dhurojë 10 asiste në këtë sezon.

22-vjeçari arrin gjithmonë të marrë vëmendjen e tifozëve në fushën e lojës me paraqitjet e tij. Këtë herë me postimin e fundit ka tërhequr vëmendjen e fansave.

Vlonjati është i dashuruar “kokë e këmbë” dhe nuk përmbahet në rrjetet sociale. Rrapaj ka postuar një foto me të dashurën e tij, ndërsa nuk ka nguruar ta shoqërojë edhe më një zemër të kuqe. Kjo nuk është hera e parë që Arinaldo poston foto me të dashurën në rrjetet sociale.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga