Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Gjetja gjeniale e Barcelonës për të fituar para, shet barin e ‘Camp Nou’ për 420 euro copën

Shkruar nga NEWSPORT

Barcelona po rinovon stadiumin Camp Nou, një investim që kushton plot 1.5 miliardë euro dhe po përfiton sa më shumë prej saj për të shitur pjesë të objektit të vjetër si suvenire. Në faqen e internetit të klubit blaugrana ka tre produkte me barin nga fusha, me çmime midis 50, 80 dhe 420 euro.

Gjithashtu ka edhe produkte të tjera si pjesë të rrjetave të portës, të nxjerra në shitje me 80 euro. Një biznes shumë origjinal që luan me pasionin e tifozëve dhe që ndoshta do t'i japë një dorë edhe arkës së klubit, që është në vështirësi të mëdha.

Katalanasit do të zhvillojnë ndeshjet e këtij sezoni në stadiumin olimpik “Lluís Companys”.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga