Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Futbollisti më i mirë në pozicionin e tij, VLLAZNIA krenohet me ish idhullin e tifozërisë së Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT

Esat Mala është padyshim lojtari më i mirë në pozicionin e tij në Shqipëri. Mesfushori i linjës ka gjithmonë të njëjtin ritëm, në çdo ndeshje lufton njësoj duke dhënë maksimumin për skuadrën që bën pjesë. Vllaznia bëri “bingo” me afrimin e tij në fillimin e merkatos së verës.

Një nga idhujt e tifozërisë së Partizanit, i cili në çdo sezon bëri mjaft mirë me fanelën e kuqe, tashmë ka marrë vëmendjen e shkodranëve. Së fundmi, klubi i Vllaznisë e ka postuar në kanalin zyrtar duke treguar dhe numrin 5 asisteve të dhëna nga ai. Një goditje e drejtuesve dhe e stafit teknik që e përfshiu menjëherë në formacionin titullar.

[caption id="attachment_681478" align="alignnone" width="744"] Postimi i klubit shkodran[/caption]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga