Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Futboll Femra / Vllaznia mëson kundërshtaret në Champions League

Shkruar nga NEWSPORT
Futboll Femra / Vllaznia mëson kundërshtaret në Champions League

Vllaznia e Shkodrës për femra do të përfaqësojë edhe këtë vit Shqipërinë ne ndeshjet e Champions League. E vetmja skuadër shqiptare në këtë kompeticio do të udhëtojë drejt Sllovenisë ku do të luhen edhe ndeshjet në grup. Vllaznia bën pjesë në grupin 5 dhe do të ketë kundërshtare femrat e Zurich Frauen (Zvicër), Pomurje (Slloveni) dhe Slovan Bratislava (Sllovaki). Ndeshjet do të luhen në kuadër të edicionit 2016-2017 të Champions-it.

Tags:

SPORTMIX

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga