Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Foto/ Shpërthimi në Manchester, vdekja u kaloi përpara syve, por..

Shkruar nga NEWSPORT

Gruaja e Pep Guardiolës, Cristina Serra dhe dy vajzat e tyre, Valentina dhe Maria i shpëtuan sulmit në Manchester. Vdekja u kaloi përpara syve, por fatmirësisht ato kanë shpëtuar pa lëndime nga shpërthimi që ka lënë të vdekur 20 persona duke lënduar 60 të tjerë.

Gruaja e Pep Guardiolës, Cristina Serra dhe dy vajzat e tyre, Valentina dhe Maria ishin në koncertin e Ariana Grandes në Manchester.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga