Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

FOTO/ “10 mijë euro për një puthje”, Megi Pojani sfidon fansat, por e dashura e Endri Çekiçit ka një kusht…

Shkruar nga NEWSPORT
FOTO/ “10 mijë euro për një puthje”, Megi Pojani

Megi Pojani vijon të jetë në qendër të lajmeve rozë dhe nuk ka sesi të ishte ndryshe për seksbombën shqiptare. E dashura e futbollistit të Kombëtares, Endri Çekiçi, bëhet shpeshherë kryefjalë me fotot e saj apo dhe ato që ajo thotë në Instagram apo edhe në emisione të ndryshme.

Kësaj rradhe Megi ka sfiduar fansat e saj në Instagram me një pyetje me spec. Ashtu si çdo njeri, edhe modelja seksi ka momente kur nuk është në 100%-shin e saj teksa një herpes i ka dalë në buzë. Si një njeri pa komplekse, Megi nuk ngurron ta postojë në InstaStory-n e saj duke pyetur edhe fansta e saj nëse do ta puthnin për 10 mijë euro në këtë gjendje.

[gallery jnewsslider_title="©instagram.com/megipojani/" jnewsslider="true" jnewsslider_zoom="true" ids="706419,706420,706421"]

Megi Pojanin tashmë do ta shohim më shpesh në ekran teksa do të jetë moderatorja e reality-show “Përputhen” në Top Channel duke zëvëndësuar Bora Zemanin.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga