Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

FORMACIONET ZYRTARE/ Chelsea vendos për Brojën, trajneri Potter: Do përpiqemi të fitojmë

Shkruar nga NEWSPORT

Salzburg dhe Chelsea do të përballen në një ndeshje tepër interesante, pasi situata në grupin E është e ndezur. Blutë e Londrës aktualishtë mbajën vendin e parë me 7 pikë, 1 më pak se Salzburg që do t’i sfidojë në shtëpinë e tyre.

Trajneri Potter u shpreh ditën e djeshme duke thënë: “Do të përpiqemi të fitojmë”. Një deklaratë që nuk jep shumë siguri. Tekniku anglez ka marrë vendimin për titullarët e tij, duke mos i besuar nga minuta e parë Armando Brojës.

Formacionet zyrtare:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga