Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Fitoi zemrën e Messit që në moshën 5 vjeçare, njihuni me “trurin” që menaxhon markën miliarda dollarëshe

Shkruar nga NEWSPORT

Messi dhe gruaja e tij Antonela Roccuzzo janë një çift që dashurinë e tyre e ndërtuan shumë kohë më parë. Njohja e tyre vjen që nga mosha 5 vjeçare dhe nuk u ndanë kurr më bashkë. Antonela është një dentiste e cila la pas pasionin e saj për të ndejkur ëndrrën e Messit.

Askush nuk e mendonte kohë më parë që ajo do të gjendej sot para syve të të gjithë botës duke menaxhuar markën miliarda dollarëshe të MESSIT, e cila ka zbehur ato të David dhe Victoria Beckham apo dhe të Cristiano Ronaldos.

Antonela Roccuzzo tashmë nënë e 3 fëmijëve vijon të jetë në një formë të mirë fizike dhe në finalen e sotme patjetër që do të ketë një pjesë të madhe të vëmendjes.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga