Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

"Finalja e Champions League nuk luhet, fitohet”, gardiani i Interit, Onana: Nuk e di si, por do ta bëjmë edhe nëse duhet të japim jetën

Shkruar nga NEWSPORT
"Finalja e Champions League nuk luhet, fitohet”, gardiani i Interit,

Portieri i Interit, Andrè Onana foli për SportMediaset përpara finales së Ligës së Kampionëve kundër Manchester Cityt.

"Ne e dimë se do të jetë e vështirë kundër një kundërshtari të madh, por ne jemi këtu dhe duam të pasurojmë historinë tashmë të madhe të Interit sepse e meritojmë. Do të japim gjithçka në fushë, edhe jetën nëse është e nevojshme. Thjesht duhet të përgatitemi sa më mirë që të mundemi, sepse presim një ndeshje të shkëlqyer kundër një rivali shumë të fortë edhe nëse jam i bindur se duke punuar në këtë mënyrë do të kemi shanset tona”.

A mund ta fitoni këtë Ligë të Kampionëve?

"Finalja nuk luhet, fitohet. Kështu që ne do të shkojmë në Stamboll për të fituar, nuk e di se si, por do ta bëjmë."

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga