Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Të dashuruar me Fernandes pas gjestit në fushë, tifozët e Manchester United kërkesë speciale klubit

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Të dashuruar me Fernandes pas gjestit në fushë,

Bruno Fernandes menjëherë ka krijuar një lidhje të ngushtë me fansat e Manchester United. I afruar në merkaton e janarit nga Sporting Lisbone, portugezi është kthyer në njeriun lider në ekipin e Gunar Solskjaer, aqsa tifozët janë mrekulluar nga karakteri që mesfushori përcjell në fushë.

Në një video nga stërvitja me Djajtë e Kuq, duket Fernandes që përcjell shpirtin e liderit , duke u kapur me blerjen më të re të United, Telles. Për këtë gjë tifozët kanë kërkuar në rrjetet sociale që ai të mbajë shiritin e kapitenit përgjithmonë dhe jo vetëm në ndeshjen e sotme për Champions League me PSG-në.

Më herët, portugezit iu komunikua nga klubi se do të ishte kapiten në ndeshjen e kësaj mbremje me një video në zoom, ndërsa lojtari është kapur në befasi.

https://twitter.com/i/status/1318282696137805825
https://twitter.com/i/status/1318200161940668417
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga