Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Fantastike, Kledion KAÇI shpallet kampion në “Albanian Snooker Masters 2022”

Shkruar nga NEWSPORT
Fantastike, Kledion KAÇI shpallet kampion në “Albanian Snooker

Fantastike ajo çfarë ka bërë Kledio KAÇI. Talenti 16-vjeçar ka arritur të triumfojë në finalen e madhet, ndërsa është shpallur edhe kampion në “Albania Snooker Masters 2022”.

Një fitore që rezultoi të sihte shumë e luftuar, me Kaçcin që spikati me talentin e tij mbi të tjetër. Gjithashtu në vendin e dytë u rendit Myqerem Dervishaj, ndërsa në podium janë edhe Dorjam Maknori dhe Edmond Zaja.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga