Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

FACENEWS

E kërkonin Korabi dhe Laçi, sulmuesi i Skënderbeut përfundon në Brazil

Shkruar nga NEWSPORT
E kërkonin Korabi dhe Laçi, sulmuesi i Skënderbeut

Serxho Xhunior është një ndër lojtarët më të kërkuar në këtë merkato dimri. Sulmuesi i Skënderbeut nuk ka gjetur shumë hapësira në formacionin bardhekuq, ndaj drejtuesit kanë menduar ta huazojnë. Në garë për shërbimet e tij janë Korabi dhe Laçi, megjithatë ende nuk ka asgjë zyrtare nga të dy klubet.

Së fundmi ai ka postuar një foto në llogarinë e tij në facebook, ku shfaqet në Brazil duke shijuar pushimet e tij. "Vetëm Brazil", shkruan Xhunior në diçiturën e fotos.

[gallery columns="1" size="full" ids="73994"]

Tags:

FACENEWS

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga