Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

E FUNDIT/ Roma-Inter, kryhet shkëmbimi i bujshëm

Shkruar nga NEWSPORT
E FUNDIT/ Roma-Inter, kryhet shkëmbimi i bujshëm

 

Interi prej ditën është në kërmim të Luka Modriç nga Real Madrid, por që mesa duket kroati i ka thënë "Jo" zikaltërve. Megjithatë, sikurse raportojnë mediat italiane, Roma dhe Interi mund të bëjnë një shkëmbim të bujshëm. Bëhet fjalë për Joao Marion dhe mund të transferohet në Spanjë te Sevilja, ndërsa në Romë do të vijë N'Zonzi, i cili është nën "radarët" e verdhekuqve.

Mbetet për të t'u parë në të ardhmen mënyra se si do të shkojë "operacion", pasi 18 herë kampionët e Italisë kanë hequr dorë për ta mbajtur portugezin në skuadër dhe në këtë rast janë duke i dhënë një "dorë" Romës.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga