Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

E ardhmja në dyshim, Hamilton: Nuk dua që të...

Shkruar nga NEWSPORT
E ardhmja në dyshim, Hamilton: Nuk dua që të...

E ardhmja në dyshim. Lewis Hamilton, i cili garon me Mercedes, nuk është i sigurtë për të ardhmen e tij. Në një intervistë pas triumfit të Çmimin të Madh të Spanjës, theksoi se nuk do nxitohet.

"Ne nuk duam të nxitojmë asgjë, por mendoj se duhet të jemi të arsyeshëm dhe të bëjmë biseda.Do të ishte mirë të kishim rregulluar diçka të mirë para pushimit në mënyrë që të kemi një pamje të qartë të së ardhmes" - tha ai.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga