Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Dolën nga gara për Bellignham, Liverpool kthen sytë nga talenti i Bayernit

Shkruar nga NEWSPORT

Ryan Gravenberch është në sy të Liverpool. Vetëm një vit pas transferimit të tij Bayern Munich tashmë mund t'i thotë lamtumirë Gjermanisë. Mesfushori holandez i lindur në vitin 2002 ka gjetur më pak hapësirë ​​këtë sezon sesa pritej dhe tani po vlerëson me kujdes çdo ofertë.

Liverpool është paraqitur fuqishëm ditët e fundit pas dorëzimit për Jude Bellignham, me Klopp që kërkon të paktën disa mesfushorë për sezonin e ardhshëm. Megjithatë, fillimisht Bayern do të duhet të qartësojë pozicionin e tij dhe të dale në një konkluzion.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga