Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Ditë feste për mesfushorin e kombëtares, FSHF-ja me urim special

Shkruar nga NEWSPORT
Ditë feste për mesfushorin e kombëtares, FSHF-ja me urim special
Nedim Bajrami është një nga pikat kyçe të kombëtares shqiptare. Pikërisht për të dita e sotme është festë, teksa feston 25-vjetorin e lindjes. Në një ditë të shënuar si kjo e sotmja, urimet për të nuk mungojnë. Mes tyre ndodhet edhe e FSHF-së, ku i urojnë Bajramit suksese në karrierë. “ Sot feston ditëlindjen e 2️⃣5️⃣-të mesfushori i Kombëtares, Nedim Bajrami. Familja e madhe e futbollit shqiptar i uron suksese në jetë dhe karrierë! Gëzuar ditëlindjen Nedim!”, shkruhet në postim.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by FSHF (@fshforg)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga