Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Dikur “ziheshin” për kryeqytetin, ndërsa sot Jasir Asani ka dy fjalë për Taulant Seferin

Shkruar nga NEWSPORT
Dikur “ziheshin” për kryeqytetin, ndërsa sot Jasir Asani

Dita e sotme është e veçantë për Taulant Seferi. Sulmuesi i kombëtares feston 27-vjetorin e tij të lindes dhe kjo ditëlindje si rrallë herë e ka qetur në grumbullimin e kuqezinjve.

Sigurisht urimet për të janë të shumta, ku mes tyre është edhe Jasir Asani. Ky i fundit nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i ka uruar ditëlindjen shokut të tij.

“Edhe 100 vllaçko” ka shkruar Asani. Kujtojmë se në të kaluarën të dy lojtarët “ziheshin” mes tyre për krenarin e kryeqytetit, teksa mbronin fanelat e Tiranës dhe Partizanit, por tashmë kanë bashkuar forcat për të shënuar gola spetakolar me fanelën e kombëtares.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga