Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Chelsea nuk ka të ''ngopur'' në merkato, kërkon me doemos kampionin e botës

Shkruar nga NEWSPORT
Chelsea nuk ka të ''ngopur'' në merkato,

Chelsea nuk dëshiron të humbasë kohë dhe është hedhur e gjitha në sulm për shërbimet e mesfushorit të Benficas dhe kampionin e botës, Enzo Fernandez. Klubi londinez ka mbyllur të gjitha marrëveshjet dhe termat personal me lojtarin, pritet vetëm konfirmimi i klubit.

21 vjeçari shihet si një ‘’gurë’’ I çmuar për klubin portugez dhe dëshirojnë që të përfitojnë më shumë nga transferimi i tij. Chelsea nuk po gjen stabilitet në mesin e fushës dhe dëmtimet e shumta kanë ndikuar në rezultatet e tyre, ndaj klubi dëshiron me patjetër këtë transferim.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga