Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Naser Aliji e nis me “poker” premierën në Bundesligë

Shkruar nga NEWSPORT
Naser Aliji e nis me “poker” premierën në Bundesligë

Djaloshi nga Kumanova që është pjesë e ekipit kombëtar, Naser Aliji, sot ka bërë debutimin në Bundesliga 2 më Kaiserslautern. Skuadra e tij është mundur 0-4 nga Hannover. Ndeshja është zhvilluar në fushën e skuadrës së Alijit, por që nuk kanë qenë aspak në formë.

Një nga golat është shënuar për faj të mbrojtësit kuqezi. Aliji e nisi si titullar takimin dhe nuk u zëvendësua deri në përfundim të takimit.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga