Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Albion Rrahmani shënon golin e 15 në Superligën rumune

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Albion Rrahmani shënon golin e 15 në Superligën rumune
Albion Rrahmani

Albion Rrahmani ka shënuar golin e 15 në Superligën rumune. Sulmuesi i përfaqësues së Kosovës shënoi golin e vetëm për Rapidin e Bukureshtit, që u mposht 1 me 4 nga Cluj.

Albion Rrahmani vazhdon të jetë kryefjalë. Dhe pse ka munguar për disa ndeshje në Superligën rumune, sërish ka arritur të mos e humbë sensin e golit.

Cluj i shënoi të gjitha golat në pjesën e parë. Kështu goli i Rrahmanit në minutën e 81’ pati vlerë vetëm për statistika.

Goli i Albion Rrahmani: (VIDEO)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga