Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Greqia thërret ish-lojtarin e Shpresave, mbrojtësi i Olympiacos pret debutimin me fqinjët

Shkruar nga NEWSPORT
Greqia thërret ish-lojtarin e Shpresave, mbrojtësi i Olympiacos pret
Andreas Ndoj

Andreas Ndoj do të ketë mundësinë të debutojë me Greqinë. Kombëtarja helene e ka thirrur për dy miqësore, atë ndaj Gjermanisë dhe Maltës.

Kujtojmë se Ndoj ka qenë pjesë e Shpresave. Mbrojtësi i Olympiakos zgjodhi ta vazhdojë rrugëtimin e tij te vendi fqinj.

21-vjeçari është rritur nga klubi i Olympiacos. Pritshmëritë për të janë shumë të mëdha në të ardhmen.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga