Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

Manchester City favorit për gjysmëfinalen, bastet injorojnë Realin në Champions League

Shkruar nga NEWSPORT
Manchester City favorit për gjysmëfinalen, bastet injorojnë
Real Madrid vs Manchester City

Manchester City dhe Real Madrid ishte supersfida e çerekfinaleve të para në Champions League. Ndeshja përfundoi 3 me 3 në Spanjë dhe gjithçka mbeti e hapur për takimin e kthimit.

Bastet mendojnë dukshëm më favorit Manchester Cityn, për ndeshjen në Angli. 1.62 kuotohet fitorja e Cityt, kundrejt 5 që është koeficienti i dhënë për Realin.

Barazimi mes dy skuadrave në 90 minuta vlerësohet me koeficientin 4.2. Të mërkurën e 17 prillit në orën 21:00 është koha e të dyja skuadrave të tregojnë gjithë potencialin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga