Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

Ilir Daja vendos për titullarët, formacionet zyrtare të ndeshjes Santa Coloma - Ballkani

Shkruar nga NEWSPORT
Ilir Daja vendos për titullarët, formacionet zyrtare të ndeshjes
Ballkani - Ilir Daja

Ballkani do të luajë mbrëmjen e sotme ndeshjen përballë Santa Coloma në transfertë. Sfida e vlefshme për raundin e parë të Champions League, do të startojë në orën 20:00.

Tashmë Ilir Daja dhe trajneri i andorrianëve kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj sfide. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Santa Coloma – Ballkani.

FORMACIONET ZYRTARE:

Ilir Daja vendos për titullarët, formacionet zyrtare të ndeshjes
Santa Coloma – Ballkani

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga