Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

CHAMPIONS LEAGUE

Eliminuan Manchester Cityn, Vinicius: Jemi mes 4 më të mirave, duket e lehtë

Shkruar nga NEWSPORT
Eliminuan Manchester Cityn, Vinicius: Jemi mes 4 më të mirave, duket e
Vinicius Jr

Real Madrid është tashmë në gjysmëfinalen e Champions League.  “Los Blancos” u kualifikuan pas gjuajtes së penalltive, pasi koha e rregullt përfundoi 1-1 dhe sfida e parë 3-3.

Menjëherë pas këtij kualifikimi ka reaguar në rrjetet aociale Vinicius. Braziliani shprehet shumë i lumtur që tashmë janë mes 4 ekipeve më të mira në Champions, ndërsa thekson se për të tjetër diçka e tillë duket e lehtë.

“Ja ku kalojmë mes 4 skuadrave më të mira në Europë!!! Edhe njehere!!! Duket e lehtë”, shkruan lojtari në Twitter.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga