Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

“Bombë” nga Spanja, MBAPPE ka kontaktuar REALIN

Shkruar nga NEWSPORT
“Bombë” nga Spanja, MBAPPE ka kontaktuar REALIN

E ardhmja e Kylian Mbappe vazhdon të diskutohet gjithmonë në mediat e huaja. Pikërisht për të vjen një lajm i bujshëm nga Spanja.

Sipas “Marca” sulmuesi francez është penduar që ka rinovuar me PSG-në, pasi klubi i Ligue 1 nuk po ia del dot të fitojë Champions Leaguen, kompeticion që kërkohet shumë nga drejtuesit.

Madje “Marca” shkon përtej çdo limiti, teksa kanë theksuar se përfaqësuesit e Mbappe kanë kontaktuar me Real Madrid, ku u ka shpreh keqardhje për rinovimin dhe se tashmë synon kalimin në “Santiago Bernabeu”.

Nëse një lajm i tillë do të jetë i vërtetë atëherë te PSG do të plasë një “bombë” e cila do të shkatërronte gjithë skuadrën kampione të Ligue 1.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga