Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Bashkëshortja e Leo Messit në panik, familja e saj sulmohet nga hajdutët

Shkruar nga NEWSPORT
Bashkëshortja e Leo Messit në panik, familja e saj sulmohet nga

Familjarët e bashkëshortes së Leo Messit janë gjendur në një situatë shumë të vështirë. Në një supermarket që zotërohet nga familja e Antonella Rocuzzo, disa hajdutë kanë grabitur makinën e cila mbante të gjithë xhiron.

Kjo ngjarje e frikshme për familjen e Antonellës ndodhi në Rosario. Teksa paratë që janë vjedhur thuhet se janë rreth 20.000 euro. Por përveç parave të vjedhura, familja e bashkëshortës së Messit ka përjetuar momente të vështira dhe trauma psikologjike nga kërcënimet e keqbërësve.

Sipas asaj që raportohet, ishte kushërira e Antonellës ajo që e përjetoi më keq këtë ngjarje, pasi ishte ajo që ngiste makinën në momentin që ngjarja ndodhi.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga