Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Barcelona “all-out”, Inzaghi nuk ndryshon, ja si rreshtohen ekipet në “aktin final”

Shkruar nga NEWSPORT

Barcelona pret Interin në Camp Nou në orën 21:00 për të luajtur aktin final. Humbja në San Siro shokoi kampin katalanas që tashmë i duhet patjetër fitorja për të synuar kalimin e grupeve. Interi nga ana tjetër është komod edhe me një barazim që do të ruante distancën prej 3 pikësh në renditje.

Xavi dhe Inzaghi kanë zgjedhur luftëtarët e tyre për “ndeshjen e sezonit”.

Formacioni Zyrtar:

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga