Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Asnjë minutë te Torino, rivalët i “premtojnë” formacionin Etrit Berishës

Shkruar nga NEWSPORT
Asnjë minutë te Torino, rivalët i “premtojnë”

Etrit Berisha vijon të jetë pjesë e ekipit të Torinos. Gardiani i Kombëtares shqiptare nuk numëron asnjë minutë të luajtur gjatë 15 ndeshjeve në Serie A. 33 vjeçari po mendon një largim të mundshëm nga torinezët, pasi ofertat nuk kanë munguar.

Salernitana është vënë në ndjekje të gjurmëve të tij dhe mundësia për një transferim në merkaton e janarit është prezente. Trajneri Davide Nicola, ka shprehur dëshirën për të pasur në katërkëndëshin e Salernitanës, Etrit Berishën.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga