Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

VENDI

Apolonia - Turbina, caktohen  gjyqtaret që do të vendosin drejtësi në fushën e blertë

Shkruar nga NEWSPORT
Apolonia - Turbina, caktohen  gjyqtaret që do të vendosin

Takimi i fundit që do të luhet sot në Kategorinë e Parë, në orën 14:00 është ajo mes Apolonisë dhe Turbinës. Kjo sfidë është e vlefshme për javën e 15-të të kampionatit.

Apolonia do tentojë të marrë një rezultat pozitiv ditën e sotme për tu afruar më shumë vendit të dytë që aktualisht mbahet nga Bylisi që do përballet sot me Pogradecin.

Pak orë se takimi të startojë, newsport.al ka zbuluar gjyqtarët që do të vendosin drejtësi në fushën e blertë, që janë si më poshtë.

Gjyqtarët e takimit:

Kategoria e Parë-Grupi B

Apolonia-Turbina

Erjon Bastari- Tiranë

Denis Agaraj -Tiranë

Elidon Shehu- Tiranë

Elidon Halo -Memaliaj

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga