Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

Allegri dhe Tudor 'all-in', formacionet zyrtare të ndeshjes Juve-Lazio

Shkruar nga NEWSPORT
Allegri dhe Tudor 'all-in', formacionet zyrtare të ndeshjes

Juventusi do të luajë mbrëmjen e sotme në shtëpi përballë Lazios, ndeshjen e parë të gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë. Sfida që do të zhvillohet në “Allianz Stadium”, do të startojë në orën 21:00.

Tashmë dy trajnerët, si Allegri dhe Igor Tudor kanë vendosur për lojtarët që do të hedhin në fushë që nga minuta e parë e kësaj sfide. Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus-Lazio.

FORMACIONET ZYRTARE:

JUVENTUS: Perin, Gatti, Bremer, Danilo, Cambiaso, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostic, Chiesa, Vlahovic.

LAZIO: Mandas, Patric, Romagonoli, Marusic, Gila, Vecino, Guendouzi, Luis Alberto, Zaccagni, Immobile, Anderson.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga