Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

Agjenti i lojtarit të njohur "çon" Hysajn te Chelsea: Nuk e di nëse do jenë të tre apo jo (FOTO)

Shkruar nga NEWSPORT
Agjenti i lojtarit të njohur "çon" Hysajn te Chelsea: Nuk

Bruno Satin, agjenti i mbrojtësit të Napolit, Kalidou Koulibaly ka folur për mikrofonin e Radio CRC lidhur me të ardhmen e mbrojtësit senegalez, duke mos lënë pa përmendur Elesid Hysajn dhe trajnerin e Napolit, Maurizio Sarri.

Santin është shprehur se gjithçka varet nga klubi anglez, nëse ky i fundit merr pjesë në Champions League, sigurisht që do të jetë një mundësi e mirë për tre personazhet në fjalë, por mbi të gjitha duhet parë se si do përfundojë kamionati në Itali.

Në përmbledhje të gjithçkaje që agjenti i senagalezit ka thënë së fundmi, kuptohet se as ai nuk ka siguri nëse Koulibaly, Hysaj dhe Sarri do qëndrojnë apo jo te Napoli dhe se gjithçka pritet të mësohet në fund të sezonit. /NEWSPORT.AL/

[gallery columns="1" size="full" ids="231604"]

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga