Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOSOVA

3 ndryshime nga ndeshja e fundit, Franco Foda përzgjedh titullarët kundër Hungarisë

Shkruar nga NEWSPORT
3 ndryshime nga ndeshja e fundit, Franco Foda përzgjedh titullarët

Franco Foda ka vendosur për titullarët e ndeshjes kundër Hungarisë. Trajneri gjerman ka kryer 3 ndryshime, nga formacioni i kaluar me Armeninë.

Konkretisht Paqerada i dëmtuar i ka lënë vendin e tij Rrudhanit, ndërsa Rrahmani dhe Idrizi respektivisht të Dellovës dhe Loshajt. Ndeshja me Hungarinë luhet në orën 19:00.

Kosova(4-2-3-1): Muric, Vojvoda, Rrahmani, Aliti, Rrudhani, Idrizi, Berisha, Zhegrova, Muslija, Rashica, Muriqi

Kujtojmë se ndeshja e fundit miqësore u fitua 0 me 1 ndaj Armenisë. Ky do jetë dhe takimi i fundit miqësor për muajin mars.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga