Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ PSG-ja bëhet “top” në mesfushë, tjetër përforcim për Luis Enriquen

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ PSG-ja bëhet “top” në mesfushë, tjetër
PSG-ja vazhdon të përforcohet në këtë merkato vere. Skuadra franceze bëhet “top” në mesfushë, teksa ka prezantuar një tjetër përforcim për Luis Enriquen. Cher Ndour është zyrtarisht futbollisti më i ri që u bashkohet kampionëve të Ligue 1. Mesfushori kalon si lojtar i lirë në Paris, pasi mbylli aventurën me Benfican në Portugali.  “Paris Saint-Germain është i kënaqur të njoftojë nënshkrimin e Cher Ndour. Mesfushori 18-vjeçar ka nënshkruar një kontratë pesëvjeçare me klubin dhe do të mbajë numrin 27”, ka shkruar klubi parizien. Kujtojmë se pjesë e PSG-së gjatë kësaj merkatoje janë bërë Milan Skriniar, Marco Asensio, Manuel Ugarte, Lee Kang-In dhe Lucas Hernandez.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga