Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

ZYRTARE/ Afrimet e merkatos e bindin, Pochettino rinvon me PSG-në

Shkruar nga NEWSPORT
ZYRTARE/ Afrimet e merkatos e bindin, Pochettino rinvon me PSG-në

Mauricio Pochettino rinovon kontratën me PSG-në. 49-vjeçari argjentinas duket se është bindur nga afrimet "big" të bëra gjatë kësaj merkato dhe ka pranuar ofertën e drejteusve të klubit për të firmosur deri në 2023.

Njoftimi është bërë nga vetë klubi francez në faqen zyrtare teksa ka bërë me dije arritjen e akordit dhe Pochettino do të qendrojë te PSG-ja tëpaktën deri në vitin 2023.

PSG-ja ka afruar deri më tani në merkato lojtar si, Wijnaldum, Ramos, Hakimi dhe Donnarumma, ndërsa në ditët në vijim pritet të bëjë edhe disa përforcime të tjera.

Tags:

BOTA

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga