Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

LEGJIONARËT

VIDEO/ Tjetër “mesazh” për Sylvinhon, sulmuesi kuqezi shënon dhe hedh “kandidaturën” për zëvëndësin e Brojës

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Tjetër “mesazh” për Sylvinhon, sulmuesi kuqezi

Indrit Tuçi ka arritur të bëhet protagonist ditën e sotme me ekipin e Lokomotiva Zagreb përballë Sibenik në transfertë për kampionatin kroat. Ish-sulmuesi i Shpresave gjeti rrugën e rrjetës në fund të takimit për të vulosur fitoren 0-4 të ekipit të tij. Bomberi 22-vjeçar e çon në 5, kuotën e golave në 17 ndeshjet e luajtura deri tani ndërsa ka edhe 2 asiste.

Mungesa e Armando Brojës është e konfirmuar për ndeshjet e marsit ndaj trajneri Sylvinho duhet të gjejë një zëvëndësues të talentit dhe Indrit Tuci mund të jetë një nga ta teksa parametrat fizik janë thuajse të njëjta.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga