Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOKS

VIDEO/ Grushta dhe shkelma, tifozët pushtojnë ringun dhe dhunojnë boksierin

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Grushta dhe shkelma, tifozët pushtojnë ringun dhe dhunojnë

Dueli në ring mes Deniës Nurjes dhe kolumbianit Ramiez ka përfunduar në dhunë. Një goditje e kolumbianit ndaj boksierit shqiptarë ka acaruar tifozët, të cilët më pas kanë “pushtuar” ringun.

Ramirez godet Nurjen në momentin që ky i fundit po merrte ndihmën e mjekve pas dëmtimit në këmbë. Kaq ka mjaftuar që tifozët të mos përmbahen dhe të shkelojnë me grushta dhe shkelma boksierin Ramirez.

Pas situatës së ndodhur, ku u përfshin edhe 2  stafet u vendos që kjo përballje të konsiderohet e pa zhvilluar.

Shiko VIDEON

 

Poll

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga