Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

Video/ Gëzim Sinemati sfidon Lorik Canën, kush është më i zoti?

Shkruar nga NEWSPORT
Video/ Gëzim Sinemati sfidon Lorik Canën, kush është më

Gazetari sportiv Gëzim Sinemati dhe ish-kapiteni legjendar i Kombëtares Shqiptare, kanë sfiduar njëri tjetrin në xhonglimin e topit me kokë.

Sinemati duket se është mjaft në formë dhe nuk i ka humbur reflekset e tij në lidhje me topin. Për disa sekonda nuk e ka lënë topin të bjerë në tokë duke i treguar Canës se është i denjë për këtë sfidë.  Ju ftojmë të shijoni më poshtë "magjinë" e Sinematit.

 

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga