Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SPORTMIX

VIDEO/ Femrat çmendin meshkujt, sporti më sexy në planet trullos tifozët dhe kameramanët

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Femrat çmendin meshkujt, sporti më sexy në planet

"Legends Football League" mund të kthehet shumë shpejt në një nga sportet më të ndjekura edhe në Europë dhe jo vetëm në SHBA, Kanada dhe Australi ku praktikohet prej 2009-ës.

Sigurisht që shumë adhurues të sportit mund të ndajnë të njëjtin mendim nëse do të shohin momentet më të mira të sfidës Steam Vs Bliss.

Sportiste joshëse, sexy dhe mbi të gjitha të motivuara dhe të forta në duelet e tyre, e kanë bërë ndeshjen Steam Vs Bliss një "hit" në internet.

LFL është një ligë e krijuar në 2009-ën, profil i NFL-së, por për femra.

https://www.youtube.com/watch?v=_kaYosT76xE

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga