Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ E pengoi gjatë intervistës, Florian Marku nuk “kursen” grushtat ndaj boksierit të njohur

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ E pengoi gjatë intervistës, Florian Marku nuk
Florian Marku do të rikthehet sërish në ring pas një periudhe relativisht të gjatë. Boksieri shqiptarë do të vihet përballë Dylan Moran. Kjo përballje do të luhet më 2 shtator në Manchester. Ditën e djeshme të dy boskierët kishin prezantimin dhe intervistat. Por një episode ka ndodhur gjatë momentit kur Markup o jepte intervistën e tij. Boksieri i njohur Chris Kongo i ëhstë afruar, teksa e ka penguar shqiptarin të jepte intervistëmn. Në këto momente Marku i kërkon të largohet pasi po jepte intervistën, por diçka e tillë nuk u morë parasysh nga Chris Kongo. Florian Marku më pas nuk ka mundur të “kursejë” grushtat ndaj tij dhe e ka goditur menjëherë, duke krijuar skena të një ndeshjeje mes tyre. Ëhstë dashur ndërhyrja e Security për të qetësuar situatën , me Markun që vazhdon më pas edhe pjesën e mbetur të intervistës.
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga