Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

BOTA

VIDEO/ Djali i Phil Fodenit, birra, valle dhe këngë drejtuar Rodri, festa e “çmendur” e lojtarëve të CITYT në dhomat e zhveshjes nuk duhet humbur

Shkruar nga NEWSPORT
VIDEO/ Djali i Phil Fodenit, birra, valle dhe këngë drejtuar Rodri,
Manchester City ia doli që mbrëmjen e djeshme të ngrinte lart trofeun që i mungonte prej vitesh. “Qytetarët” ngritën në qiell trofeun e Champions, pasi mposhtën në finale Interit. Padiksutim heroi i kësaj sfide ishte Rodry që shënoi edhe golin e fitores. Festa ishte e gjitha legjitime për lojtarët e skuadrës angleze. Në dhomat e zhveshjes një “tërmet” i vërtetë. Djali i Phil Foden, birra, valle dhe këngë drejtuar Rodri. “Qytetarët” i vënë “flakën” pas fitore, teksa festa e tyre nuk duhet humbur.  
Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga