Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Skautë nga Rumania në Partizani - Skënderbeu, dy futbollistë bëjnë gati ‘valixhet’

Shkruar nga NEWSPORT
Skautë nga Rumania në Partizani - Skënderbeu, dy futbollistë
Partizani - Skenderbeu

Gjysmëfinalja e Final Four mes Partizanit dhe Skënderbeut veç tifozëve të skuadrave kishte edhe disa ‘miq special’. Vëzghues nga gjiganti rumun, Cluj, ishin prezent në tribunën e Air Albania duke ndjekur nga pranë lojtarët në fushën e lojës.

Dy kishin një vëmendje më të madhe, Ermir Rashica dhe Dean Liço, sipas shtypit të shkruar. Dy futbollistët më të spikatur te Skënderbeu këtë sezon kanë rënë në radarin e kampionëve të Rumanisë të cilët po mbajnë shënimet e tyre dhe korçarët janë në pritje të ofertave zyrtare.

Për presidentin Ardian Takaj, askush nuk është i paprekshëm dhe do të vlerësohen ofertat për secilin lojtar ku veç dyshes së sipërpërmendur, në treg janë edhe lojtarë si Ardit Nikaj dhe Rabiu.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga