Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

Nuk presin ditën e ndeshjes, Partizani feston para finales së titullit kampion

Shkruar nga NEWSPORT
Nuk presin ditën e ndeshjes, Partizani feston para finales së titullit
Ekipi i Partizanit

Në klubin e Partizanit sot është ditë feste, të cilën e sjell Eljon Sota. Qendërmbrojtësi i “Demave” feston ditën e sotme ditëlindjen e tij të 26-të. Klubi i kuq e ka uruar lojtarin me anë të një postimi në faqen zyrtare.

“100 vite të lumtura dhe shumë suksese me fanelën e kuqe”, është urimi i bërë nga Partizani për Sotën.

Klubi i Partizanit feston 2 ditë para ndeshjes së madhe përballë Egnatias, duke e mbajtur kampin pozitiv para finales së titullit.

Kujtojmë që Partizani do të përballet me Egnatian për të luajtur finalen e madhe të titullit kampion të “Abissnet Superiore”. Supersfida që do të zhvillohet më 26 maj në stadiumin “Air Albania”, do të startojë në orën 19:00.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FK PARTIZANI (@fkpartizani)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga