Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

“Mbijetesa mision i mundur”, Bledar Devolli i bindur: Ndaj Tiranës marrim rezultat pozitiv

Shkruar nga NEWSPORT
“Mbijetesa mision i mundur”, Bledar Devolli i bindur: Ndaj
Bledar Devolli

Bledar Devolli ka folur në prag të sfidës, që Kukësi do të luajë me Tiranën. Kujtojmë se ndeshja e vlefshme për javën e 31-të të Superiores merr jetë nesër(13 prill) ora 15:00 në stadiumin “Air Albania”.

“Do të jetë një ndeshje e rëndësishme për ne, pasi jemi të uritur për pikë. Nëse do arrijmë që të bëjmë detyrat tona si duhet, jam i bindur që do të marrim një rezultat pozitiv përballë Tiranës.

Skuadra ka cilësi për të mbijetuar në elitën e futbollit shqiptar. Kam ardhur këtu pasi besoj te kjo organikë futbollistësh dhe jam i bindur se nëse do arrijmë të jemi bashkë në çdo moment, mbijetesa do të jetë për ne një mision i mundur”, u shpreh Devolli.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga