Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

SUPERIORE

15 gola në sezonin e fundit, Abilaliaj “konfirmon” sulmuesin e ri të Partizanit

Shkruar nga NEWSPORT
15 gola në sezonin e fundit, Abilaliaj “konfirmon” sulmuesin e
Arber Abilaliaj

Rodrigo Piloto përflitet si sulmuesi më i ri i Partizanit. Diçka e tillë mund të quhet e konfirmuar nga Arbër Abilaliaj.

Kjo pasi drejtori sportiv i kryeqytetasve e ndjek përmes rrjeteve sociale. Piloto spikati në sezonin e fundit me AC Escaldes në Andorrë.

23-vjeçari portugez shënoi 15 gola dhe dhuroi 6 asiste në 21 ndeshje të kampionatit. Kujtojmë se Rodrigo Piloto është aktualisht i lirë.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga