Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

GOSSIP

Tifoze e Real Madrid, pornostarja shqiptare "tërbon" ndjekësit me format e saj

Shkruar nga NEWSPORT
Tifoze e Real Madrid, pornostarja shqiptare "tërbon"
Melissa Mtx vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes jo vetëm në platformën për të rritur, “Only Fans”, por edhe me fotot që publikon shpesh nëpër rrjetet e tjera sociale. 21-vjeçarja shqiptare vazhdon të ‘tërbojë’ rrjetin. Së fundmi ka publikuar disa foto nga supermarketi, ku nxjerr në pah “armën” e saj më të fortë që janë të pasmet. Gjithashtu, modelja e njohur u mëson fansave që është një tifozi futbolli dhe mbështet skuadrën e Real Madrid. Melissa ka postuar edhe disa foto me fanellën e madrilenëve.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Melissa M (@melimtx)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga