Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Është një nga liderët e kombëtares, Asllani: Emocione të mëdha të luash me një tifozëri të tillë, shihemi së shpejti

Shkruar nga NEWSPORT
Është një nga liderët e kombëtares, Asllani: Emocione
Kristjan Asllani

Kristjan Asllani është një nga liderët e Kombëtares, i cili me paraqitjet e tij i aka dalë të fitojë një fanellë titullari dhe të jetë kyç në mesfushë. Mesfushori ka reaguar në rrjetet sociale pas eliminimit nga Euro 2024.

Talenti kuqezi falenderon të gjithë tifozët për mbështetjen. Ndër të tjera ai shkruan se është jashtëzakonisht emocion i madh të luash përballë tyre.

“Falimenderit tifozët kuq e zi

Nje emocione e madhe te luash me nje publik si ju

Shifemi sa me shpejt

Forza shqiperi????????????????????????”, ka shkruar Asllani.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kristjan Asllani (@kristjanasllani)

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga