Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

KOMBETARJA

Lista e Kombëtares pëson ndryshime, tre futbollistë largohen nga grumbullimi

Shkruar nga NEWSPORT
Lista e Kombëtares pëson ndryshime, tre futbollistë largohen nga
Ermir Rashica kundër Zvicrës

Shqipëria U-21 do të luajë nesër në stadiumin “Niko Dovana” miqësoren me Lihtenshtejnin në orën 19:00.

Kuqezinjtë po kryejnë përgatitjet e fundit përsa i përket takimit miqësor, teksa trajneri Alban Bushi nuk do të ketë në dispozicion tre lojtarë.

Departamenti i Komunikimit në FSHF bën me dije se Stiven Shpendi, Leandro Frroku dhe Behar Ismaili nuk do të jenë të gatshëm për trajnerin Alban Bushi në këtë sfidë.

Shpendi dhe Frroku janë larguar nga grumbullimi për shkak të problemeve fizike ndërsa Ismaili për arsye personale. Pjesa tjetër e skuadrës është në gjendje të mirë, të gatshëm për të dhënë kontributin në takimin miqësor me Lihtenshtejnin.

Poll

Lexo gjithashtu

Superiore - Ndeshjet

Kategoria Superiore

Itali - Serie A

Spanjë - La Liga

Angli - Premier League

Gjermani - Bundesliga